fashion-kidzZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът

5 posters

Go down

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът Empty Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът

Писане  sweetynkaaa Съб Ное 14, 2009 7:43 pm

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът Wizards%20Poster
.“Магьосниците от Уейвърли Плейс” омагьоса повече от 127 млн зрители** по света, а днес звездите от невероятната хитова поредица правят големите си екранни превъплъщения в пълнометражния филм “Магьосниците от Уейвърли Плейс”.
Участници в новия оригинален филм на Disney Channel са героите от телевизиония сериал “Магьосниците от Уейвърли Плейс”. Сред тях е и талантливата тийн сензация Селена Гомес в ролята на Алекс Русо – наследница на магически сили и влюбена в приключенията тийнейджърка. Изгряващата звезда на Disney Channel, Селена е открита по време на световен кастинг за обещаващи млади таланти през 2004 г. Сред познатите й роли са появите като гост-актриса “Сладкият живот на Зак и Коуди,” “Hannah Montana” и отскоро заедно с най-добрата си приятелка Деми Ловато в филма на Disney Channel “Програма за защита на принцеси”
Новият филм проследява приключението на сем. Русо по време на ваканция им на Карибите, където Алекс (в ролята – Селена Гомес) без да иска прави магическо заклинание, в резултат на което родителите й сякаш никога не са се срещали преди. Докато Макс (Джейк Т. Остин) играе сватовник в курорта, в опит да срещне и накара да се влюбят сега неженените Джери (Дейвид ДеЛуис) и Териса (Мария Каналс-Барера), Алекс и Джъстин (Дейвид Хенри) се заемат да развалят магията.
Те разбират, че единственият начин да сложат край на заклинанието е с вълшебен камък на мечтите, който е скрит някъде в джунглата. За тези брат и сестра, които никога не са се разбирали преди, да действат заедно за намирането на камъка е наистина голямо предизвикателство. Ако обаче не успеят да го намерят и разрушат магията, сем. Русо ще изчезне от лицето на света. В търсене на камъка Алекс и Джъстин влизат в решаваща битка, за да спасят семейството си.
sweetynkaaa
sweetynkaaa
Ентусиастче
Ентусиастче

Брой мнения : 123
Join date : 12.11.2009
Age : 29
Местожителство : Bulgariaa ;d

http://www.kefche.com/sweetynkaa/

Върнете се в началото Go down

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът Empty Re: Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът

Писане  twilight_saga00 Нед Ное 15, 2009 3:34 pm

Моето мнение е , че филма е пълен провал в сравнение със сериала.Този сюжет е изтъркан вече.Има много филми (не се сещам за имена) са с подобен сюжет.Прилича и на доста приказки , които съм чела като малка.Според мен Disney не стават за друго освен за сериали комедии.Не се обиждайте.Това е моето мнение. Smile afroПросто няма нищо оригинално.
twilight_saga00
twilight_saga00

Брой мнения : 31
Join date : 12.11.2009

http://www.kefche.com/twilight_saga00

Върнете се в началото Go down

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът Empty Re: Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът

Писане  sladka_4ere6ka Вто Ное 17, 2009 8:01 pm

а аз мисля, че и филма и сериала са пълен провал x]
sladka_4ere6ka
sladka_4ere6ka

Брой мнения : 51
Join date : 12.11.2009

http://kefche.com/sladka_4ere6kaaa

Върнете се в началото Go down

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът Empty Re: Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът

Писане  neicy Сря Ное 18, 2009 4:47 pm

Аз съм на друго мнение... Rolling Eyes И преди харесвах Селена, но заради филма вече изкуфях по нея [приятелите ми знаят колко]! Филмът е страхотен, наистина можеше и по-добре, защото се говори само за едно нещо-как да съберат родителите си. И вече чак по-накрая, когато е борбата между Алекс и Джъстин ми става интересно...Можеше сюжетът да е общ, а не само за едно нещо Smile
neicy
neicy

Брой мнения : 33
Join date : 18.11.2009
Age : 28
Местожителство : ...In the middle of the forest xD

Върнете се в началото Go down

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът Empty Re: Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът

Писане  sweet_girl Нед Ное 22, 2009 10:52 am

Ми на мен ми харесва но има един проблем и той е че се борят само за едно-да съберат родителите си.Аз понякога го гледам но по някой път само се повтарят сериите като на х2о сериалчето.И затова ми става много тъпо.
sweet_girl
sweet_girl
Ентусиастче
Ентусиастче

Брой мнения : 116
Join date : 21.11.2009
Местожителство : Bulgaria

Върнете се в началото Go down

Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът Empty Re: Магьосниците от Уейвърли Плейс: Филмът

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите